OFERTA REKLAMOWA NA STRONACH INTERNETOWYCH
Portal: www.tetnoregionu.pl 

REKLAMA W INTERNECIE
Pilski portal informacyjny www.tetnoregionu.pl jest wirtualnym wsparciem naszej bezpłatnej gazety powiatowej, wydawanej w cyklu miesięcznym. Informacje zawarte w gazecie docierają poprzez stronę www do wszystkich, którzy jej nie "zdobyli", a słowa tego używamy z pełną świadomością. Mimo, iż drukujemy wielotysięczny nakład, nie jesteśmy w stanie zapewnić dotarcia do wszystkich zainteresowanych. Tętno Regionu jest gazetą bezpłatną, w której czytelnicy z Piły i największych miast powiatu znajdą bieżące wiadomości, opisy wydarzeń, interesujące wywiady, nowinki z wielu dziedzin życia i biznesu.

W podobny sposób redagujemy na internetowy portal, w którym najczęściej jako pierwsi publikujemy informacje o bieżących wydarzeniach, fakty z życia miasta i regionu.

Piła, Chodzież, Zlotów, Wałcz, Trzcianka, Czarnków, Ujście, Wyrzysk, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka, Tuczno, Człopa, Krajenka, Jastrowie, Łobżenica...
Internet ma tę niewątpliwą zaletę, że dociera geograficznie do każdego, wszędzie i o każdej porze dnia i nocy.
Stąd reklama umieszczona na stronach informacyjnych jest niewątpliwie bardzo skuteczna i odbierana przez tysiące potencjalnych klientów firm i sklepów wszystkich branż.
Reklama internetowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zainteresowani zawsze mają do niej dostęp, chcąc znaleźć interesującą ich ofertę

Reklama na stronach naszego pilskiego i powiatowego portalu jest umieszczona w najbardziej eksponowanych miejscach. Wybór odpowiedniego modułu zależy od wymagań i decyzji reklamodawcy. Oferujemy zarówno wielkie powierzchnie reklamowe (moduł nr 1) a także mniejsze, dopasowane do potrzeb klienta.

Należy pamiętać, że reklama powielana, lub umieszczona na stałe jest o wiele skuteczniejsza od jednorazowej kampanii.
Czytelnicy, odbiorcy i potencjalni klienci zapamiętują wzrokowo reklamę i jej miejsce. Mają do niej stały i łatwy dostęp.
Dlatego każda następna miesięczna emisja podlega negocjacjom cenowym. Stali klienci mogą liczyć na znaczne rabaty i upusty.

Stosujemy także kampanie reklamowe łączone.
Każdy, kto zamawia moduł odpowiedniej wielkości w wydaniu papierowym Tętna Regionu może liczyć na znacząco procentowo rabaty emisji reklam na portalu internetowym.

ARTYKUŁY SEO SPONSOROWANE

Serwis internetowy Tętno Regionu poprzez swoją wieloletnią działalność zyskał niezwykle wysoki Page Ranking w wyszukiwarkach, głównie Google.
Jeżeli chcecie Państwo podnieść pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwań, co jest obecnie sprawą kluczową, możecie zamieścić u nas swój artykuł
promocyjny (SEO) wraz z podaniem 2-3 odsyłaczy, do strony głównej lub podstron. Artykuł umieścimy w naszym serwisie na okres 2 lat. Cena: 400 zł netto.
UWAGA! W menu głównym umieścimy link do artykułu-artykułów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Poniżej layout naszej strony internetowej wraz z zaznaczonymi modułami reklamowymi.
Prosimy wybrać odpowiedni dla siebie moduł i skontaktować się z naszą redakcją w celu finalizacji zamówienia wybranej kampanii reklamowej.
Podane ceny, są cenami netto za 1 miesiąc emisji.

 
Banner wielkopowierzchniowy, w najbardziej eksponowanym miejscu serwisu

Wymiar: 960 x 260 pikseli. Statyczny lub animowany (flash).
Miesięczna emisja reklamy: 850 zł

Najlepszy wybór na szybką i skuteczną akcję reklamowo-promocyjną.
Banner widoczny na wszystkich stronach serwisu.

Banner w nagłówku strony

Wymiar: 240 na 160 pikseli. Statyczny lub animowany (flash).
Miesięczna emisja reklamy: 400 zł

Reklama powierzchniowo mniejsza od modułu "1", ale wyświetlana w miejscu najbardziej widocznym. Banner eksponowany na wszystkich stronach.

Banner w typowych rozmiarach emisji reklam Google Adwords

Wymiar: 300 x 250 pikseli. Statyczny lub animowany (flash).
Wymiar: 160 x 600 pikseli. Pionowy słup reklamowy (niewidoczny na diagramie).
Miesięczna emisja reklamy: 310 zł

Sprawdzone i skuteczne moduły reklamowe. Wyświetlany na stronie głównej i przy każdym artykule. Moduł pionowy tylko na stronie głównej.

Reklama tekstowa

Pionowy słup reklam tekstowych wyświetlanych na stronie głównej.
Dobry wybór dla podniesienia PR własnej strony www.
Cena zależna od ilości słów. Prosimy o kontakt z redakcją.

 

Banner nad scrollowanym panelem wyboru artykułów

Wymiar: 728 x 60 pikseli. Statyczny lub animowany (flash).
Miesięczna emisja reklamy: 200 zł

Banner wyświetlany na stronie głównej.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i klientów oferujemy Państwu, poza możliwością publikacji modułów reklamowych na łamach gazety "Tętno Regionu", również nowoczesną formę promocji na stronach naszego portalu informacyjnego w Internecie. Strona www.tetnoregionu.pl istnieje jako wiodący, pilski serwis informacyjny już kilka lat. Ma ugruntowaną pozycję w Pile i powiecie pilskim oraz wciąż rosnącą odwiedzalność.

Proponujemy Państwu kilka form reklamy wizualnej-bannerowej oraz tekstowej, w tekstowych boksach reklamowych.
Prezentujemy graficzny układ proponowanych modułów, ich wielkość i ceny za miesięczne emisje.
Zlecenia na emisję reklam przyjmujemy w redakcji gazety:
64-920 Piła, ul. 11 Listopada 40, pok. 101

tel. 067 212 31 55.

E-mail: pila@printterminal.pl
 

UWAGA!
Przyjmujemy do miesięcznej prezentacji artykuły sponsorowane, SEO. Artykuły umieszczamy na stronie głównej serwisu wraz z odsyłaczami-linkami w słowach kluczowych dla danej oferty!
Artykuły sponsorowane są opcją szerokiej prezentacji oferty wraz z możliwością poniesienia pozycji PR w Google.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Pomagamy w redagowaniu materiałów.